company-image

MEGA GRUP BİLİŞİM

Mega Grup Bilişim Ağ Pazarlama ve İnternet Hizmetleri, 

17 yıldır Network Marketing ve E-ticaret sistemi ile web - bilişim anlarında faaliyet yürüten Mega Holding’in Türkiye Temsilciliğini yürütmektedir. 

Temsilciliğini gururla yürüttüğü uluslararası alanda çalışan Mega Holding iş birliği ile büyük atılımlar yapmak, ülke ekonomisine katkı sağlayacak iç ve dış ticaret amaçlayan bunun yanında ülkedeki işsizlik sorunu çözme noktasında katkı sağlamayı hedefleyen ve bu yönde projeleri olan bir şirkettir. 

Bu faaliyetlerini yürütürken uzmanlık alanı olması hasebi ile teknolojiden en üst düzeyde yararlanmaktadır. 

Kurucu ve imtiyaz sahipleri; Mega Grup bilişimin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı, Mesut Öpengin’dir. 

Kuruluş tarihi; Mega Grup Bilişim 2011 yılında resmi olarak Ankara'da kuruldu, ilk hizmet yeri Ankara’dır. 2012 yılında şirket yönetimi radikal ve sonrasında büyümesini sağlayacak bir karar aldı ve Ankara’dan İstanbul’a taşındı ve Halen de İstanbul’da faaliyet yürütmektedir. 

Vizyonumuz: Güncel, basit, profesyonel, kullanıcı dostu yazılımlar ile ağ pazarlama alanında en etkin eğitim programımız ışığında müşterilerimize ve distribütörlerimiz ile dünyada; en iyi web hosting, en iyi web yazılım, en iyi ağ pazarlama şirketi olmaktır. Misyonumuz Herkesin kendi web sitelerini kurmalarını, kullanabilmelerini düşünüyoruz bu eksende kullanıcı dostu; kolay, basit ve aynı zamanda profesyonel yazılımlarla müşterilerimize hizmet edeceğiz. 

Sloganlarımız;* Dünyayı birleştiren platformun adıdır web sitesi. * Biz dünyayı birleştiriyoruz.