Mega Grup Bilişim Etik Kurallarımız;

1- Sözlesmelerimizde yer alan kurallarimizi titizlikle incelemenizi tavsiye eder asagidaki maddelerin sözlesmelerimize var olan düzenlemelere Ek olarak tanzim edildigini , ilgi ve bilgilerinize sunariz.

- Ön Bilgilendirme Formu
- Mesafeli Satış Sözleşmesi
- Satış Temsilciliği Sözleşmesi

2- Mega Grup Bilişim bir Network marketing sirketidir, her hangi bir kazanc garantisi vermemektedir. Networkerin kazancı sahsinin ve olusturdugu satış ekibinin satış grafigi ile dogrudan orantilidir.

3- Mega Grup Bilisim ürün ücreti olarak ödemis oldugunuz bedel karsiliginda, Sözlesme kapsamindaki Ürün ve hizmeti teslim edip fatura keserek yükümlülügünü yerine getirmis olur.

4- Mega Grup Bilisimden ürün almis bir tüketicinin (Networkerin) size çalışmadan kazanç saglayacagini, sizin yerinize çalışacağını hatta sizin icin grup oluşturacağını söylerse lütfen derhal bize bildirin ve karsinizdaki insanin bir dolandirici oldugunu bilerek hareket edin.

5- Mega Grup Bilisimin iki ayri Ürün secenegi vardir; A. 1 yıllık web sitesi ve hizmet saglayiciligi. B. 3 yıllık web sitesi ve hizmet saglayiciligi Ister Bir ister Üc yillik hizmet sözlesmesi olsun, birinci sinif hizmet sunucunuz olmaktan baska hic bir hedefimiz olmadigi gibi hic bir tüketiciye şu ürününüzü alin demiyoruz. Tercih hakki sadece tüketiciye aittir ve O hangisini isterse onu alir. Tüketiciye dayatma yapmak suçtur ve yasaktir.

6- Ürün bedeli ödemesini Banka yoluyla yapmanizi, elden yapilan ödemelerin sorumlulugunu üstlenmeyecegimizi bilmenizi önemle rica ederiz. Banka hesap numaralarimiza yapilan Ürün bedeli ödemesinden ve havale bildirim formunun gönderilmesinden sonra en gec üc is günü icerisinde ürününüzü size ulastirmayi tahhüt ediyoruz.

7- Yapılan satışların Ürün bedelleri şirketin resmi hesabına Tüketici tarafından yatırılır; Referans olunan satışlarına ait Ürün bedellerini Tüketiciden Ürün bedelini elden tahsil etmek yasaktır ve suçtur.

8- Ürün bedeli tahsil edildikten sonra Tüketicinin bilinçli ve eğitimli bir Ürün kullanıcısı olması için talep ettiği destekleri Referansı olan ekibin sağlaması şirketimizin vazgeçilmez kuralıdır.

9- Yeni ürün alan müşterimiz ürününü eksiksiz teslim aldığını kullanabilmek için ihtiyaç duyduğu tasarım ve kullanım eğitiminin tamamlandığını hiç bir şikayetinin olmadıını belirten mailini şirketimize ulaştırdığında referansın hak ettiği komisyon ödenir.

10- Bunların dışında size herhangi bir şey söylenirse info@megagrupbilisim.com adresine mail göndererek bilgilendiriniz.