Mega Grup Bilişim'den Soma'ya Yardım

Mega Grup Bilişim'den Soma'ya Yardım

İstanbul’da bulunan Mega Grup Bilişim Ağ Pazarlama İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları Soma’da yaşanan maden kazası sonrasında ailelerin sosyal ihtiyaçlarına katkıda bulunmak için yardım kampanyası başlattı.
Mega Grup Şirket çalışanları ve çözüm ortaklarından oluşan 15 kişilik ekip ilk olarak Valimiz Ahmet TURHAN’ı makamında ziyaret ederek, bölgede gösterdiği başarılı çalışması nedeniyle teşekkürlerini ilettiler. Mega Grup Bilişim yetkilileri, Soma’daki elim olayın üzüntüsünü derinden hissettiklerini belirttiler.
Mega Grup çalışanları, madenci ailelerinin yaralarını sarmak için harekete geçtiklerini açıklayarak, “Grubumuz Soma'nın sağlık, barınma ve sosyal ihtiyaçlarına katkıda bulunmak adına yardım kampanyası başlatmıştır. Bu proje, Mega Grubun her seviyesindeki fertlerinin gönüllü katkılarıyla gerçekleştirilmiştir” ifadelerine yer verildi. Mega Grup Bilişim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ÖPENGİN, talihsiz kazanın üzüntüsünü hep birlikte yaşadık diyerek “Hayatını kaybeden madencilerimize rahmet, ailelerine sabır, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. Böylesine acı olayların bir daha tekrarlanmamasını gönülden temenni ediyorum. Şimdi ne yaparsak yapalım, gidenler dönmeyecek; paylaşacaklarımız geride kalanlarla sınırlı olacak.” dedi.

Haberin Devamı İçin Lütfen Buraya Tıklayınız..
Etkinlikler

Bizden Haberler

E-Bülten

İndirim ve kampanyalardan öncelikli haberdar olmak için ücretsiz e-bülten kaydınızı yapın.