Türk Network Şirketleri Artık Avrupa'da

Türk Network Şirketleri Artık Avrupa'da

Uzun yıllardır network marketing alanında başarılı bir şekilde hizmet veren, Mega Holdings in Türkiye temsilci kurumu “Mega Grup Bilişim Ltd. Şti.” genel müdürü Mesut Öpengin sektör ile alakalı şunları söyledi: Almanya’da Mega Holdings bünyesinde 28 Avrupa ülkesinde hizmet verecek bir şirket kurduk.
Türkiye ve Almanya’nın haricinde Mega Holdings’in Malezya’da da temsilciliği bulunmaktadır.
Şirket olarak web sitesi satmaktayız. Sattığımız ürünler sayesinde insanlar kolaylıkla kendi web sitelerini kurabilirler. Web sitesi sayesinde yeni iş imkanı yaratabilirler.
Kendi web sitesini yeni bir iş imkanı için kullanmak isteyen gençlere biz gerekli platformu zaten sunuyoruz. Bunun yanı sıra şirket olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyoruz.Bizce bizim sektörümüzdeki şirketler böyle projelerde özellikle yer almalı.
Bizim müşterilerimizin yaptığı her 1$ bağış karşılığında Mega Holdings de 1$ bağışta bulunmaktadır. Toplanan bağışlar periyodik olarak Birleşmiş milletler sponsorluğundaki Dünya gıda programı ( WFP) aracılığı ile Suriye, Mali, Kongo, Güney Sudan gibi dünyanın bir çok bölgesine aç çocukları beslemek için gönderilmektedir.

Haberin Devamı İçin Lütfen Buraya Tıklayınız..
Etkinlikler

Bizden Haberler

E-Bülten

İndirim ve kampanyalardan öncelikli haberdar olmak için ücretsiz e-bülten kaydınızı yapın.